YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

BİR KIZ VAR

Gönderen Harun 1 May 2011Bir kız var, birgün Şebnem Ferah’ın kasetini alacağız ortaklaşa, almıyoruz alırsak unuturuz belki. Aklımızda oysa şimdi. Yaşayamadıklarımı hatırlarım. Söylediklerim değil, sustuklarım aklımda. Bu yüzden bazen susarım.

Bir kız var, doğum günümü altı ayda iki kez yanlış kutladı. Birincisinin farkında ikincisinin hala değil. Bir an aklımdan herkese farklı bir tarih vermek geçti. Hergün birisi arasın nice yıllara diye.

Bir kız var, saçlarını boyatmış dediler. Yakışmamış olsa da güzel olmuş gibi davranacaktım. Baktım hakikaten yakışmış. Güzel olmuş demek daha zor geldi niyeyse?

Bir kız var, oturduğu masaya izin almadan kahvemle oturdum. Yarım saat sonra kalktı gitti. 10 dakika sonra yeniden gelip oturdu. Tuvalete mi gitti başka bir yere mi bilmiyorum. Gözlerimin içine baktı, sonra yoldan geçenlere. Sonra anladım lezbiyen olduğu için yüz vermiyor bana. Başka bir kız yanından geçerken tüylerini okşayıp sevdi, hiç sesini çıkarmadı.

Bir kız var perdede, sinemada yan koltukta oturan sevgilisiyle oynaşıyor. Bense salonda tek başımayım. Salonu size kapattık esprisi yapan teşrifatçıya 1 lira vermiştim. Ara vermediler, keşke 2 lira verseydim dedim kendi kendime.

Bir kız var, eski sevgilisi facebook şifresini bildiğinden girip mesajlarına bakıyormuş. Sonra girmemek yerine, kıza haber verip şifreni değiştir elimde değil duramıyorum, çok üzülüyorum demiş. Kız belki sinirliydi ama ben çocuğa çok acıdım.

Bir kız var, bir hatıra defteri hediye etti bana, bilirsiniz kilidi, anahtarı olan. Yıllar sonra kendisine vereceğim galiba. Birgün bir yazımda bahsetmiştim bu kızdan. Hani selüliti olmayan. Hatırladınız mı?

| Bu yazıyı arkadaşına gönder

9 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

 1. isimm.. dedi ki:
 2. hangi yazı da ?

   
 3. Harun dedi ki:
 4. Söyleyecek olsam zaten yazardım. Uzun yıllardır takip edenler bilir.

   
 5. isimm.. dedi ki:
 6. takip ediyorum zaten başından beri ama hatırlayamadım hafızası ii olan birisi değilim sanırım ne varki bunda..

   
 7. Harun dedi ki:
 8. Ya google denilen birşey var arattırın harun eşkar selülit diye elbet çıkar yazı. Olmadı google gelişmiş arama kullanın haruneskar.com da arayın. Daha çok şey yapılır ama sanırım bu kadar yardım yeterli olur. Aslında bana o anahtarlı kilitli hatıra defterinden iki farklı kişi hediye etmiştir. Birini yazılar içinde bulmak kolay diğerini ise bulmak imkansızdır. Bilmem anlatabildim mi?

   
 9. isimm.. dedi ki:
 10. ben kızı sormadım ki yazıyı sordum sadece teşekkür ederim ayrıca açıklamalar içinde ama dediklerinizi zaten yaptım hatta en başta hafızamı da zorladım hatırlamak için selülitle ilgili olan tek yazı da bundan başka ******** yazı ama , aması yok sanırım. blog yazaları da bu kadar agresif mi oluyor takipçiniziz sonuçta kırıldım..

   
 11. Harun dedi ki:
 12. Niye cevap vermeyim. Öncelikle yazıyı o şekilde zaten bulurdunuz ki zaten biliyormuşsunuz. Yazı o yazıydı niçin başka bir yazı olduğunuzu düşündünüz bilmiyorum. Evet bazen agresif olduğum olurum, sonuçta özel yaşamımızdaki münasebetsizlikleri bazen başkalarına yansıtma gibi bir talihsiz huyum vardır. Kusura bakmayın özür dilerim.

   
 13. isimm.. dedi ki:
 14. normalde kolay affeden birisi değilimdir yazıyıda aslında en başta bulmama rağmen neden bulamadığımı düşünmeme bozuldum galiba ama sizde imkansız demişsiniz, he bu arada affettim. cevap geç geldiği için gelmez sandım yazılarınız çok hoş ve karmaşık hoşluğu da burdan çıkıyor sizi tebrik ederim..

   
 15. Harun dedi ki:
 16. Barıştığımıza sevindim. Sizin nickinizle sansürlü ***** kendim bir yorum yapmak zorunda kaldığım için geciktim. Bence burayı chat ortamına döndürmeden en azından buradaki sohbeti sonlandırmakta yarar var. İltifatlarınız için teşekkür ediyorum. İyi geceler...

   
 17. isimm.. dedi ki:
 18. sizinle konuşmak güzeldi ama ben hiç küsmedim ki , teşekkürler sizede ii geceler..