YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

ÖSYM NE YAPIYORSUN?

Gönderen Harun 9 Eki 2010Malum skandaldan sonra ÖSYM tedbir amaçlı aldığı kararları bir basın duyurusu ile adaylara ve kamuoyuna duyurdu.
Metnin tamamı burada. O adresten kalkarsa şuradan bakabilirsiniz.

Diyorlar ki;

Sınav için gerekli olan iki adet kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, peçete, su ve şekerleme ÖSYM tarafından her bir aday için soru kitapçığı ile birlikte temin edilecektir.

Diyorlar ki;

Sınava saat sokmak yasak. Sınavın yapıldığı her bir salona 20 cm çapında bir adet duvar saati ÖSYM tarafından temin edilecektir.


Diyorum ki
Sevgili ÖSYM komiksin, gerçekten çok komiksin. Yorum yapmaya, eleştirmeye bile tenezzül etmiyorum.Soru çalınması, hatalı sorular, tercih klavuzundaki saçmalıklar, başkanınızın istifası vesaire değil.
Sizin gerçek manada bittiğiniz an, bu andır.

| Bu yazıyı arkadaşına gönder

2 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

  1. Anonim dedi ki:
  2. saçma sapan çözümler üretceklerine kendilerine bi çözüm bulsalar daha iyi olcak diye düşüyorum

     
  3. Anonim dedi ki:
  4. işte ösym'nin başında olan insanlara meslek seçimi konusunda bilgi verilmediği için bu halde olduklarını düşünüyorum. belki de adama biri bu mesleği yapamayacağını, bu alanda iyi olamayacağını anlatsaydı (evet belki de bilmiyordu ama insanlar gelecekte ne durumda olacaklarını az çok bilirler) adam işinde başarılı olabilirdi. işte bakın, bireysel başarı, başarı değildir.