YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

POLİTİK MATEMATİK

Gönderen Harun 15 Kas 2009


Siteyi takip edenler bilir; Yazılarımda siyasi partiler, liderleri veya görüşleriyle alakalı herhangi bir görüş ifade etmemişimdir. Devlet politikalarına, sisteme, değişen dünyaya eleştirim binlerce:) olmuştur ama bir siyasi partiyi hedef almamışımdır. İma etmekten bile kaçınmışımdır. Zaten bir öğretmenin bir siyasi partiye, ideolojiye yakınlığı (varsa) bunu gizlemek tercihi olamaz bu bir zorunluluktur.
Pedagojik olarak birçok olumsuz durumun yanında, bir öğrencinin öğretmenini siyasi yönden kendine yakın hissedip sevmesi veya antipati duyması, öğretmenle öğrenci arasındaki en sığ ilişkidir.

Neyse çok uzatmayım beni tanıyanlar bilir! Tüm bu cümleleri MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ'nin matematik-mizah etiketli bir videosunu paylaşacağımdan dolayı kuruyorum. Yanlış anlaşılmasından çekindiğim için yayınlamaktan kaçınıyordum. Tekrar tekrar düşündüğümde bu siteyi takip eden sevgili okurlarımın beni yanlış anlamayacağı kanısına vardım ve yayınlıyorum. Sayın BAHÇELİ'nin hoşgörüsüne sığınıyor, bu yazıya yapılan yorumların titiz bir şekilde incelenip yayınlanacağını belirtiyorum. Hatta hiçbir yorum yapılmasa daha mı iyi ne?, | Bu yazıyı arkadaşına gönder

2 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

  1. F.F. dedi ki:
  2. BRAVOO!!!YA 2009 YILINI NASILDA GETİRMİŞ PARTİNİN KURULUŞUNUN KAÇINCI YILI OLDUĞUNA VALLAHİ TEKRAR BRAVO :-)

     
  3. Anonim dedi ki:
  4. brawoooooo şak şak şak şakkkk puhahahahahaaaa