YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

GÜLER MİSİN? AĞLAR MISIN?

Gönderen Harun 30 Eyl 2009

Geçen sene okurlarımı yazının son bölümüne kadar şaşkınlığa uğratacak bir yazı yazmıştım. Hangi yazı derseniz, adını yazmadan linkini verelim; ŞU YAZI

Google'dan sitenin o sayfasına gelen ziyaretçi istatiklerini paylaşmak istedim.
Google o türden aramalarda benim sitemi niye ilk sayfada çıkarıyor anlayabilmiş değilim. Uğraşsan yapamazsın:) Durum biraz komik, biraz üzücü. Ne ilginç toplumda yaşıyoruz. Kimbilir google verileri incelense ortaya neler çıkar.
| Bu yazıyı arkadaşına gönder

3 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

 1. ufuk LÖKÇE dedi ki:
 2. Google özgün yazıları çok seviyor.Sizinki de özgün bir yazı olduğu için direk indexlenmiş.Haliylede o kelimelerde üst sıralara çıkmışsınız. :)

   
 3. Harun dedi ki:
 4. Google'ın ne yaptığı belli değil bazen saçmalıyor. Algoritmayla çok oynuyorlar. Özgün yazıyı seviyor ama siteye önce güvenmesi gerekiyor. Bu da zaman alıyor, domain yaşı vesaire. Yoksa özgün yazı falanda dinlediği yok bence. Önce güven.
  İşi ticarete veya gıcıklığa döksem birçok aramada üst sıralara çıkabilirim ama yapmıyorum. Milleti kandırmanın, insanların zamanlarını çalmanın anlamı yok.

   
 5. ufuk LÖKÇE dedi ki:
 6. Evet sadece özgün makaleler değil sizinde saydığınız özelliklerin etkileri var hocam.Şu konseptte ne kadar az uğraşsanızda yazılarınızla hep yukarılara oynarsınız.