YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

BLOG YAZARLIĞI VESAİRE...

Gönderen Harun 28 Ara 2008

Matematik blogları dışında takip ettiğim bloglar var. Aralarından bazıları canımı sıkıyor. Bu bloglara baktığımda yeni bir yazı göremeyince kızıyorum. Aradan birkaç gün geçiyor yazı yok. 10 gün geçiyor 15 gün geçiyor yok! hala yazmıyorlar.
Acaba bugünlerde yoğun oldukları için, iş güç vesaire yazacak zaman mı bulamıyorlar?
Yoksa hayatları çok monoton geçtiği için yazacak, paylaşacak birşey mi yok?
İçlerinde tutmak istemedikleri şeylerin olduğu, yüreklerinin kabardığı, fakat bunu bir internet sitesinde yazmaktan çekindikleri için mi yazmıyorlar?
Yoksa yazmak istediklerini yazıya dökemedikleri için mi?
Okurlarının kendisini anlamayacağını düşündükleri içindir belki de!
Belki bir bloğa yazılamayacak kadar uzun ve ayrıntılıdır anlatmak isteyip anlatamadıkları.
Hergün bloğuma bakıp, yeni bir yazı göremeyen okurlarımı düşünüyorum sonra. Can sıkıcı bir durum sanırım. Peki ben neden yazmıyorum bu aralar?
Bir bilsem!
Daha doğrusu; anlatabilsem keşke!
Aslına bakarsanız anlatılamayacak birşey!
Anlatırım ama anlamazsınız!
Anlarsınız ama anlatamam!
Anlatacak birşey yok aslında!

| Bu yazıyı arkadaşına gönder

3 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

  1. ersin dedi ki:
  2. sizin anlatacak her zaman bir şeyleriniz vardır hocam ve dahası bunlar ziyadesiyle dinlemeye değer şeylerdir. dinleyince insanı hüzünlendiren, güldüren ve kesinlikle düşündüren şeylerdir. anlatmıyorsanız eğer anlatmak istediğiniz kimse yoktur bence.

     
  3. Anonim dedi ki:
  4. Bende aynen öyle düşünüyorum hocam anlatılacak birşeylerin yokluğundan ziyade karşınızda anlatıcak birilerinin olmadığını düşündüğünüzden anlatmazsınız..Bu kişi yoklukğundan ziyade anlatmak istemediğiniz kişilerin olmasıdır aslında.Yada anlatmak istediğiniz kişilerin olmaması...Bu durumda biz ne diye burdayız diye düşünüyorum daha doğrusu alacağım cevaptan korktuğum için düşünmek istemiyorum..

     
  5. Harun dedi ki:
  6. Niye öyle söylüyorsunuz belki de anlatmak istediklerimi karşıdakiler ben anlatmadan anladığı, bildiği için anlatmıyorumdur. En iyisi ben artık bir yazı yazayım:)