YAZILAR Yorumlar FEEDBURNER

GECENİN PEMBE KANATLARI

Gönderen Harun 28 Tem 2008

ay yarımay Bu gece aniden sebebini bilmiyorum, yıllar öncesinde takip ettiğim bir radyo programı aklıma geldi. ''Gecenin Pembe Kanatları'' isimli bu programı ''Serap BABÜR'' isimli dünya güzeli bir bayan sunardı. Dünya güzeli diyorum ama aslında radyodaki sesinden başka, anlattıklarından başka hiçbirşey bilmiyorum. Bir fotoğrafını bile görmüş değilim. Ben dahil dinleyicisi birçok erkek aşıktı kendisine. Bugün bile anlattığı bazı şeyler hala aklımdadır.

İnsan bir sebepten dolayı geçmişe gidince o yıllarda ki başka şeyleride düşünmeye başlıyor. Ve ardından bugünü düşünmeye başlıyor.

Biraz hüzünlü, biraz neşeli nostaljik yolculuğumdan sonra, gençliğimde zamanın hiç geçmediğini, yapmak istediğim binlerce şey olduğunu, fakat yapmak için olanaklara sahip olmadığımdan yılların geçmesini sabırsızlıkla beklediğimi hatırladım. Bugün ise yine binlerce şey yapmak istediğimi fakat zamanın avuçlarımdan hızla akıp gittiğini görüyorum. Bir orta yolu yok mu bunun yaa!!!?


| Bu yazıyı arkadaşına gönder

6 SİTE YORUMLARA KAPATILMIŞTIR

 1. Zeynep tanikoglu dedi ki:
 2. ne yazık ki yok hocam !

   
 3. Hasan Ergün dedi ki:
 4. peki bu program herhangi bir yerde devam ediyormu ?

   
 5. Harun dedi ki:
 6. Çok eski bir programdır. Devam etmiyor. 90'lı yılların ortası ve sonunda yayınlanıyordu. Önce Show Radyo sonra Radyo D' de yayınlanmıştı. Show radyodan önce başka bir radyoda yayınlanmış mıydı bilmiyorum.

   
 7. Anonim dedi ki:
 8. ya en son bir gece yapmistik istanbulda .ogun bir cok kisi oradaydi.serapbagbugle beraberdik.ama ogunden sonra yayina son verilmisti.radyo d yi arayip sormama ragmen hic bir bilgi verilmedi.halen daha ariyorum

   
 9. Hasan Ergün dedi ki:
 10. Eğer bir bilgi alırsaniz benimlede paylasabilir misiniz?Hatta Serap Bağbür ün bende ev ve cep telefonu vardı ama bulamıyorum..hatta bir oğlu vardı..

   
 11. Harun dedi ki:
 12. Bence o uçmuştur pembe kanatlarıyla.Bir yerlerde etrafındaki kişilere sevgi dağıtıyordur bulmak çok zor olmasa gerek. Tabi paylaşırım. Saygılar.